Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a furcsa érzés a...

Mi lehet ez a furcsa érzés a torkomban? Mintha megakadt volna egy falat és nem tudnám lenyelni, de nem ettem most, napok óta tart, néha előjön.

Figyelt kérdés
Refluxra gyanakodtam, soha nem voltak ilyen gondjaim. Nagyon rossz érzés, félek, hogy nem kapok levegőt
2016. febr. 7. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs konkrét ok, akkor ez tisztán pszichés eredetű. Az ilyen érzéseket nagyon könnyen tudja magának "odaképzelni" az ember. Nagyfokú belső nyugtalanság, ill. szorongás v. depresszió szokott ilyen tüneteket (is) mutatni.
2016. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ha felhuzom a sálam,pontosan látom, érzem hogy nincs szorosan a nyakamon mégis bemeseli az agyam hogy folytogat a sál és szinte érzem valamiért és huzkodom egyfolytában mert nyomó érzés van a torkomnal
2022. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!