Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma volt egy szörnyű élményem....

Kimi.. kérdése:

Ma volt egy szörnyű élményem. Azóta is mikor pislogok vagy ha lefeküdnék aludni látom magam elött. Az esetnél azt mondták az emberek hogy az egyik sarokban ültem és sirva elöre hátra döltem elkéne mennem pszichológushoz, vagy depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
Láttam a neten,hogy ha ujra és ujra megjelenik egy képe ami rosz volt akor az flassbacknem hivják ez betegség előre is köszönöm

#depresszió #pszichológus #flassback #szőrnyű élmény
2016. febr. 12. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ma történt, hagyj időt magadnak, hogy feldolgozd. Trauma ért. A tudatod próbálja feldolgozni az élményt, és ez nem megy pár óra alatt.

A flashback fogalma nem az, amit leírtál.

Amúgy milyen jellegű eset volt?

2016. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem gondolj aranyos dolgokra mikor behunyod a szemed,meg nézz rajzfilmeket-bátran ajánlom a Ponyo a tengerparti sziklán -t naagyon cuki,tuti elfelejted azt a valamit :)
2016. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valami konkrét trauma ért vagy csak beszívtál?
2016. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, segít feldolgozni. Továbbá: ördögűzéshez kérdezd meg a plébánost.
2016. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kutyát láttam ahogy a gazdája "megneveli"! Akkor szerintetek pszochologushoz menjek? 4. Válaszolo hogy jött ide a démonüzés?
2016. márc. 27. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Poszttraumás stressz. Lehet benne démon is.
2016. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!