Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szédülök, émelygek,...

Nagyon szédülök, émelygek, hányingerem van a tarkóm fáj és merev mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet agyhártyagyulladásod, ami nagyon nagyon komoly dolog, azonnal menj el az ügyeletre!(Erre a tarkókötöttséged utal.plusz a szédülés, hányinger)
2010. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem volt egy ismerősöm akinek agyhártyagyulladása volt. Tarkómerevség tényleg arra utal. Menj orvoshoz.
2010. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyen, amikor felmegy a vérnyomásom.

Szédülök, hányingerem van és olyan, mintha valaki tarkón vágott volna egy deszkával. Pár napig is szokott tartani néha, de aztán elmúlik. Menj el orvoshoz szerintem.

2010. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utalhat májra is a tarkómerevség...
2010. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyek hasi Uh-ra is, a szédülés elmúlt, ahogy elmúlt a mensesem, a tarkóm továbra is merevebb mint szokott
2010. ápr. 7. 12:49
 6/11 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom normális szokott lenni, inkább kicsit alacsony mint magas, de nem ihatok koffeint, mert a pulzusom mindig szapora
2010. ápr. 7. 12:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Dokinál voltam, ő nem talált semmit, szerinte pszichés, ez azért vicces, mert pszichés szdülésnél nem esel neki a konyhaszekrénynek
2010. ápr. 7. 12:51
 8/11 anonim válasza:
100%

nekem is azt mondták, hogy pszichés...

szerintem kölcsönösen hülyének nézzük most egymást az orvossal, vagy mi van? :( neked nem derült ki, mitől van?

2010. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, de még most is néha előfordul, viszont észrevettem, hogy frontra, meg ha elfekszem a nyakam, viszont brutális...
2010. júl. 24. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj másik orvoshoz és kérj teljes kivizsgálást. Csináltass teljes vérképet is feltétlenül!

Nem akarom elhinni, hogy pszichés és ennyi. Kell legyen rá kézzelfoghatóbb magyarázat, én utánajárnék még kicsit.

2010. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!