Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nagyobb lábam?

Hogyan lehetne nagyobb lábam?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy a fiúk közt csak nekem nincs 40-es se a lábam, mit csináljak? :S

2016. febr. 27. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy hány éves vagy, milyen magassághoz van kis lábad. Nyilván am ha felnőtt vagy akkor ez nem fog változni sehogy.
2016. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18 múltam, alacsony alkatú.

Én is ettől tartottam:/ csak gondoltam hátha van valami módja.

2016. febr. 27. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, semmi baj nincs vele. Én nagyon aranyosnak találom személy szerint. :) A biosz tanáromnak is pici lába van és mindig beszéljük a lányokkal mennyire cuki. :) Egyébként nem sokan figyelik szerintem a lábméreted, meg hát hazudhatsz is róla ha annyira zavar. Vehetsz olyan cipőt amiben kicsit nagyobbnak tűnik.De én a helyedben szimplán nem törödnék vele.

18/L

2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :) Csak nekem nem tetszik így, hogy társaimhoz képest törpecipőt hordok:/ De azért örülök hogy van akinek épp az ilyen tetszik :)
2016. febr. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!