Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sokat idegeskedek és...

Nagyon sokat idegeskedek és mindig szúr mostanában a szívem. Lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mi?
2016. márc. 1. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívinfarktus, szívritmuszavar, érrendszeri betegségek.

Túlterheltség, stressz okozza.

Alapból nem kell komoly betegségre gondolni, de ha rendszeresen idegeskedsz és terheled magad, akkor egy idő után kialakulhatnak komolyabb betegségek is.

2016. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. márc. 1. 13:15
 5/5 anonim válasza:

Nekem az utóbbi 12 év folyamatos stressz volt, ami közben volt egy kemény több éves narkós időszak, amikor már minden pokol volt, ezért szétcsaptam magam (amfetamin) és sajnos a stresszt kiváltó ok, még mindig nem szűnt meg teljesen... Rengeteget dolgozom, de jelenleg még nem tudok ezen változtatni, talán fél év kell, hogy tudjak lépni, de addig próbálok túlélni.

Szívritmuszavarom van, amire béta blokkolót kapok, a stresszre xanaxot, plusz refluxom van, amire pantoprazolt szedek, hogy teljes legyen a kép. Fűszernek pedig, valószínűleg valami ételintolerancia is kialakult, amitől az emésztésem is tropa. Váltakozó színű, hol kemény, sötét , majd egy világos zsíros sz*klet követi, egy wc-zés alkalmával. Jó nem? (Ez még nem derült ki konkrétan)

Próbálok tenni ellene, úgy néz ki a problémáim lassan megoldódnak, fokozatosan elkezdek futni, és más kardio edzéseket csinálni, zöldség zabálás, sovány csirke, vitaminok, hátha fel tudom edzeni a szívemet lassan, és talán még lehetek jó formában. Remélem legalábbis


Ne várd meg, amíg idáig jutsz! Hidd el, ez maga pokol... Én már attól darázok, mikor nem kelek fel reggel, egy fulladásos ritmuszavar miatt...


Kezdj egészségesen enni, sportolj, ha teheted, minél előbb.

2016. márc. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!