Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megnézetni a térdemet máshol is? 14/L

Figyelt kérdés
Január 22-én voltunk Debrecenben magánorvosnál vele. Ott meghajlígatták a térdemet, megkérdezték, hogy hány éves vagyok..majd azt mondták, hogy mivel túl gyorsan növök(177 cm vagyok) így a porc nem tud olyn gyorsan nőni, és ezért fáj. Condrosulf tablettát írtak fel. Az egész térdem szokott fájni, már csak 10 perc séta után is. Meg ha leguggolok és felállok utána zsibbad is egy kicsit.Biztos, hogy csak annyi baja van, hogy túl gyorsan növök? Ha nem, akkor szerintetek érdemes lenne elmenni Nyíregyházára SZTK rendelésre? Ott esetleg elküldenek röntgenre vagy MRI-re. Vagy felesleges?

2016. márc. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre várj vele még, mert a korodból adódóan valóban lehet ez az oka.
2016. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem igen, ha ott is ezt mondják, akkor legalább megnyugodhatsz. Ha meg nem akkor remélhetőleg segítenek.
2016. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig kell utánajárni, amíg nem tudnak mondani észszerű diagnózist. Csak el ne hanyagold, mert idősebb korodban sok problémát fog okozni.
2016. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!