Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak foltos hajhullás...

Vannak foltos hajhullás elleni vitaminok? Amik egy 13 éves lánynak is jók?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ki kell derítwnu, mitől hullik a hajad.
2016. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltetlenul menj el orvoshoz. Nekem pl. a mandulam kellett kivenni, de millio oka lehet (a mandulam elotte sose fajt).
2016. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok orvosnál voltunk. A mandulámat is kivették. De én azt szeretném tudni, hogy lehet e rá venni valamilyen vitamint amitől megáll a hullás??
2016. márc. 6. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Foltos hajhullás valamilyen góctól van, vagy hormonális dolog, nincs pl rossz fogad? Vérvétel is volt? Nincs valami lelki oka?

Ha az okot nem kezelik, akkor a foltos hajhullásis ritkán múlik el, keress fel egy hajgyógyászt, hátha tud rá ajánlani valamit.

2016. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es voltam. Azert irtuk, h menj orvoshoz, mert ezt valszeg nem vitaminhiany okozza. Nem kell felni vagy szegyenkezni, vervetellel fognak kezdeni. Nekem a mandulam miatt egy 20 ft-osnyi teruleten hullott ki a hajam. Mutet utan ket nappal mar megindult a pelyhesedes :)
2016. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is azt mondták, hogy góc miatt lehet. Vérvételen ezerszer voltunk és már a mandulámat is kivették. Csak anya azt gyanítja, hogy valamilyen oltás miatt hullik a hajam, mert most kaptunk a suliba védőoltást és azóta egyre jobban hullik. Attól nem lehetséges?
2016. márc. 6. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Sztem felelotlenseg lenne a kerdesedre valaszolni. Ha a problema hamarabb kezdodott mint az oltas, akkor mas lehet a kiindulo gond. A baratnomnek kezdodo vesemedencegyulladas okozta a hajhullast. Tenyleg millio oka lehet. Erdemes lebne kulon ful-orr-gegeszeten, fogorvosnal es nogyogyasznal is megnezni
2016. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!