Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CERAGEM V3 bérlés valahonnan?...

CERAGEM V3 bérlés valahonnan? Meg szeretnék gyógyulni és csak ez segítene. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Röviden leírom a problémámat:

Én egy 22 éves lány vagyok. Közel 10 éve küzdök gerincferdüléssel. Próbáltam meggyógyítani a gerincem, ahogy csak tudtam, de sajnos nem mindig volt rá lehetőségem. Hordtam fűzőt, jártam gyógytornára stb. De sajnos mivel vidéken lakom, nem tudtuk sokáig finanszírozni a gyógytornákat. 10-ikes koromban magántanuló lettem, mert olyan nagy fokú fájdalmaim voltak már, hogy nem tudtak órákon át bent ülni a suliban. Emiatt sajnos eléggé elszigetelődtem az emberektől, valamint ezáltal tapasztalatot sem sikerült szereznem munka terén. Eddig úgy ahogy meg tudtunk élni a családommal, de most már szükség lenne arra, hogy egy kis plusz bevételünk legyen. Azonban ami a legfontosabb számomra, hogy meggyógyuljak. Már elviselhetetlen fájdalmaim vannak. Találtam egy módszert, ami segítene, viszont nem tudjuk megvalósítani. Az új fajta Ceragem V3 ágy helyre tudná hozni a gerincem. (Próbáltam és segített valóban egy kicsit). Azonban ez 1 millió 200 ezerbe kerül és részletre is csak úgy lehet kihozni, hogy önerőt is kell fizetni.

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy tudna-e nekem valaki ajánlani olyan embert vagy olyan honlapot, ahol lehetne bérelni az ágyat? Sajnos én eddig sehol sem találtam. Önerőt most nem tudnék fizetni, és senki nevére nem tudnám kihozni a családban ilyen-olyan okok miatt. Én meg mivel még nem dolgozom, így ez nálam is kilőve.

Azonban ha tudnám valahonnan bérelni, akkor édesapám lehet, hogy fizetné egy darabig, amíg nem találok munkát.

Azután viszont szeretnék valami munkát is találni, ami eleinte kicsit könyedebb munka, hogy tudjam csinálni, amíg el nem kezdek gyógyulgatni.

Valami adminisztratív vagy otthoni, esetleg bébiszitter vagy takarítói munkát szeretnék. Neten keresgéltem, de mindegyiknek van vmi hátulütője. Vagy teljes munkaidős, vagy helybéli lakosokat keresnek, vagy alig fizet valamit (és akkor nem érné meg feljárni, mert a buszra és az étkezésre elmenne az összes), vagy tapasztalattal rendelkezőket keresnek stb....

Kérem, aki tud segítsen valahogy :((



2016. márc. 8. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szomorú hallani az ilyet, nekem is gerincferdülésem van.

A Ceragem egy nagy átverés, ahogy a fűző is.

Sajnos csak a megfelelő izomzat elérése tudja helyretenni.

De 22 évesen már nem nagyon fogsz nőni, csak rosszabbodni tud.

Keress rá itt.

2016. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!