Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján mitől fájhat a gyomrom lassan egy hete?

Figyelt kérdés
21-éves fiatal lány vagyok.A hétvégén volt a születésnapom és kevertem a sört,borral.Mármint úgy volt hogy kicsit többet ittam a kelleténél először boroztam aztán meg ittam sört.Életmódot is váltottam .És nem jó ötlet volt így inni.Ja meg azutáni napokon kicsit többet is ettem mint szoktam.Azóta a köldököm felett fáj.Ott nem tudom mi van.Gyomor,belek vagy mi.Az előtt még nem ittam volna semmi bajom se volt.A hasam nem megy,hányingerem sincs.Csak a köldököm felett fáj nem mondom hogy nagyon de érzem hogy fáj.Még egy pár napot rálesek ha nem lesz jobb akkor irány az orvos.
2016. márc. 8. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet gyomor- vagy hasnyálmirigy gyulladása miatt. mondjuk fura, hogy nem jár hányással. diétázz mindenképp. és ahogy írtad, orvos.
2016. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!