Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfekvéstől fájhat az ember...

Elfekvéstől fájhat az ember tarkója? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Már 2 hete egyformán fáj a tarkóm az izom és egy kicsit följebb! Meg a vállamban is érzem a csuklyás izomnál!

Olyan mintha folyamatosan zsibbadna és nehéznek érzem a fejem!

Sokat ülök a gép előtt és akkor is elég erősen érzem!

Lehet influenzától is mert nemrég voltam beteg elég sokáig! Utána kezdődött, de a párnám is elég magas és az is két hete van meg!



2016. márc. 11. 16:06
 1/3 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Az orvos a biztos szoval menj el hozzá, egyébként igen... én is mikor oldalra döntöttem a fejem és ugy maradtam fájt a tarkóm...ha el vagy fordulva... ezért a tested is mozgasd arra az irányba amerre fekszel és ne csak a nyakadat mert az ugy ezt csinálja..
2016. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hátedzés
2016. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat ülsz a gép előtt, akkor lehet gond a nyakcsigolyáddal, főleg ha rossz tartással ülsz a gép előtt, vagy nagyon lehajtod a fejed. Csinálj naponta nyaktornát és masszírozd be a nyakadon, vállnál az izmokat reuma krémmel. Tarts szüneteket gépezés közben és mozogj.
2016. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!