Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek?

Milyen magas leszek?

Figyelt kérdés
15/F Sziasztok. 15 évesen 172cm vagyok. Nem tudom hogy összefügg-e de 45-46 -os lábam van.Milyen magas leszek?

2016. márc. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
most már látványosan valószínű,hogy nem fogsz nőni egy-két cm..inkább a szüleid magassága mérvadó de az sem mindig.. sok olyan látok,hogy a gyerek magasabb a szülőknél vagy éppen mindkét szülő 180 felett van a gyerek mégis csak 165-170cm.. sok mindentől függ..lábméret nem hiszem,hogy számít.. 175cm-es lány vagyok 37-es lábbal sok lány ismerősöm 10centivel alacsonyabb és 39-40es cipőt hordanak
2016. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek kb. 18-20 éves korokig nőnek. Az, hogy milyen magas leszel, az több dologtól függ. Egyrészt attól, hogy mit örököltél szüleidtől, nagyszüleidtől. Másrészt attól, hogy milyen életet folytatsz. Egészségesen táplálkozás, rendszeresen testmozgás (nem súlyzós edzés), elegendő alvás, illetve dohányzás, és alkohol kerülése. Ha az életmódodból eredő minden rosszat elkerülsz, és kiegyensúlyozott életet folytatsz, akkor elérheted a géneid által megszabott maximális magasságot.
2016. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzésnek nem sok hatása van a növekedésre, ha elég érett vagy rá, mondjuk 16-17 éves. Valószínű az egyik szülődet lehagyod egyébként, ha a másikat nem is.
2016. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!