Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elaludtam a nyakam, de már...

Elaludtam a nyakam, de már egy hete ugyanúgy fáj? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam, elég rossz párnájuk van, lehet éjszaka úgy sikerült egy pózban maradnom hogy nem volt párna alattam vagy valami hasonló lehetett.. Lényeg hogy kb. 1 hete folyamatosan fáj a hátam (csuklyás izom) de úgy, hogy ülő helyzetben szinte elviselhetetlen. Ha kicsit előre dőlök még rosszabb, és ilyenkor az izmok is berándulnak. A bal karomon az összes izom elkezd remegni. Borzalmas. Mintha nem enyhülne, hogy a fenébe lehet így elaludni valakinek a nyakát?

2016. márc. 20. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon fáj. Én pár hete aludtam el a nyakam, s annyira fájt még a hátam közepe is - a lapockák között - hogy felülni is képtelen voltam fekvő helyzetből. Felemelni a fejem szintén nem tudtam. Nekem non-szteroid fájdalomcsillapító segített - Voltaren Dolo - de három nap múlva szerencsére elmúlt az egész. Nem tudom neked miért tart ilyen hosszú ideig. Esetleg próbáld kenegetni reuma krémmel, ha pár napon belül sem javulsz, én a helyedben meglátogatnám a dokit. Jobbulást kívánok!
2016. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!