Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a hegeket?

Hogy tüntessem el a hegeket?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagdosom magam, nem túl rendszeresen, az most nem lényeg hogy miért. Eddig csak kicsit, és vékonyakat vágtam, de úgy egy hónapja a kezembe került egy borotva penge is. Gondolom sejtitek mi lett ez után. A hegek a combomon vannak, nagyjából a lábam egy negyedét töltik be.

Körülbelül egy hónaposak, de baromi feltűnőek. Hamarosan itt a jó idő, de nem akarom hogy meglássák, ha esetleg rövid nadrágot veszek fel. Senki sem tud róla. Négy nagyon feltűnő, és mellette sok kisebb van. Ajakírrel, és testápolóval kentem már, de nem sokat segített.

Aki csak lehurrogni akar, az ne írjon semmit, én segítséget kértem, és remélem hogy kapok is.



2016. márc. 23. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azok már ott lesznek életed végéig.
2016. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A contractubex-et szokták ajánlani hegekre, de nem fogja eltüntetni soha semmi..
2016. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a sebgyógyulásnál a hegképződés során kötőszövet szaporodik fel, ami össze is húzódik, ezáltal kialakul az a bizonyos ronda, kidudorodó heg. Ez nem múlik el, megmarad (ahogy egy rendes műtéti heg is, ahol figyelnek is rá, hogy a bőr síkjára merőleges legyen a vágás, hogy a lehető legszebben gyógyuljon, pláne, ha magadon ejtetted a metszéseket pengével). Ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni, plasztikai sebészeti megoldás még esetleg lehetséges, de nem akkora számban, ráadásul valószínűleg drága is.
2016. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy érhetném el hogy ne szúrjon szemet azonnal?
2016. márc. 23. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Bermudával vagy hosszúnadrággal.
2016. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia!:) szerintem a legjobb megoldás ha szólsz anyukádnak és együtt kerestek megoldást!:) biztos megérti majd a problémáid hisz a te problémád az övé is....:)) jobbulást és próbálj leszokni róla!:((
2016. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hordj harisnyát.
2016. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szolhatok anyámnak. Egyrészt mert miatta is tettem, másrész mert pschihologushoz (nen tudom jól irtam-e) küldene, és amúgy sem érdekelné a miértje..
2016. márc. 29. 00:30
 10/12 anonim ***** válasza:
És a pszichológus fáj, vagy miért nem akarsz elmenni hozzá?
2016. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!