Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat e problémákat ez a...

Yoshimitcu kérdése:

Okozhat e problémákat ez a fajta sugárzás?

Figyelt kérdés
a munkahelyemen, az asztalom egy tűzjelző központ mellett van, ami gprs kapcsolattal kommunikál a tűzoltósággal, ha esetleg tűz lenne. Szerintem olyan lehet mint a mobiltelefonok sugárzása. A számítógép hangszórója, ami az asztalon van, percenként elkezd zúgni, kb 10 másodpercig, úgy mint mikor telefont közel rakom hozzá és zavarja. 24/48 órában dolgozom, sokat vagyok a közelében. Aggódom hogy okozhat ez az állandó sugárzás rákot vagy egészségügyi problémát? Hogyan lehet kivédeni ezt a sugárzást? Messzebb menni tőle nem igazán megoldható, mert abban a szobában kell lenni, max a szoba másik feléig. Idegesítő az állandó hangszóró rezonancia, ha kikapcsolom akkor nem hallom, de attól még a sugárzás ugyanúgy ott van. Már gondoltam arra is hogy otthagyom a melót e miatt. Szerintem tuti nem tesz jót.
2016. márc. 28. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy
2016. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:
Nincs bizonyítva, hogy bármilyen elektromos sugárzás káros lenne, ezen kívül te most csak ezt vetted észre de rengeteg természetes és mesterséges sugárzás ér nap mint nap téged, nem ettől fogsz meghalni az biztos, de még bajod sem ettől lesz.
2016. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy semmit nem lehetett igazán az ilyen elektromágneses sugárzások biológiai hatásáról kideríteni. Ez azonban nem jelenti azt, hogy nincsen. Csak éppen a rövid távú vizsgálatoknál sem lehet tudni, hogy valójában mire kifejtett hatást kellene vizsgálni, mert a vizsgálatot arra kihegyezve kellene elvégezni. Ha érdekel a téma, inkább tudományos cikkekben nézz utána: www.ncbi.nlm.nih.gov honlapon, be kell írni a keresendő címszót/címszavakat angolul.
2016. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben. Köttesd ki az áramot a lakásodból, mert sugároz. Ne használd a gépedet mert sugároz, ne nézz tévét, ne használj telefont, költözz ki a mezőbe egy faházba. De kösd be a szemed, mert a fénynek is van sugárzása! Nehogy bajod legyen tőle! Ne hordjatok már össze butaságokat.
2016. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!