Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eléggé savas a szervezetem,...

Mzz591 kérdése:

Eléggé savas a szervezetem, és szeretném lúgosítani szódabikarbónával. Szerintetek mennyit szedjek belőle naponta?

Figyelt kérdés

Minden oldalon mást írnak, van aki azt írja napi 1x alkalommal kell, van ahol meg napi 3x-et írnak és a mennyiséget is máshogy írják.

A szervezetem elvileg 3x savasabb mint amilyennek lennie kéne és candida is van :/ Ha valaki csinált már szódabikarbónás kúrát lúgosítás érdekében akkor léci írja le hogy lenne a legmegfelelőbb mert savasságom mitt folyamatos csalánkiütés jönnek ki rajtam már több mint 1 éve és már teljesen kétségbe vagyok esve :/



2016. márc. 28. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az étrend váltása lényeges , a savképző élettelen dolgokat kerüld . Szénsav , ecet , tej , finom cukor liszt , főtt és ipari dolgok . Sok nyers egyféle gyümölcs fogyasztása ,facsart citromlé vízzel és méz kanalazása , teljes kiőrlésű gabonák fogyasztása . A kiütés a mérgeket üríti . Tabletta se kell erre és a candida is eltűnik .
2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hétig csináltam egy lúgosító diétát ,ekkor kihagytam a kenyeret és minden olyan élelmiszer ami savasít. De nem segített :/ ugyan úgy elő jöttek a kiütések csak nem olyan nagy mennyiségben :(
2016. márc. 28. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nem segít, mert a lúgosítás mint olyan hülyeség. A szervezeted pH szintje ezrelékre pontosan be van lőve, hosszútávon azért nem lehet felborítani, mert szimplán belehalsz.

Az más kérdés, hogy a gyomorsav termelését le lehet csökkenteni, ezáltal érzed majd jobban magad, de ez a folyamat NEM lúgosítás, ez egy buta elnevezés.

A candidának meg semmi köze hozzá, azt a szénhidrát túlzott bevitele okozza 99%-ban, vagy egyéb úton összeszedett fertőzés (nemi, bélrendszeri).


A titok a diéta. Hogy konkrétat mondjak, nekem a súlyos candida ellen a candida-diéta vált be, amitől a gyomorsavam is jelentősen lecsökkent.

Az alap, hogy kizárod a finomított cukrot, finomlisztet és a szénhidrátban gazdag ételeket (értsd: édesség, csokika, keksz, minden boltban kapható péksütemény, készételek), csak sovány hús, rengeteg zöldség, magvak, natúr joghurt és zab a titok. Nekem már az sokat segített a gyomorsavamat leküzdeni, hogy vacsira vagy reggelire zabkását csináltam; filléres dolog, egészen finom és remekül védi a gyomor nyálkahártyáját, segít redukálni a savtermelődést. A másik, hasonlóan jó dolog a natúr joghurt (NEM kefír, a kefír candida alatt tilos).

Nem éheztetés a cél meg étel-remekművek gyártása, hanem sok saláta, sovány húsok, joghurt, különböző lisztfélék (teljes kiőrlésű rozs, zab, tönköly, búza, vagy rizsliszt) fogyasztása, ezek lassabban felszívódó szénhidrátok, nem terhelik le annyira a szervezetet és nem emelik meg hirtelen a vércukorszintet, ami jó, ha az embernek candidája van.

A candida alapvetően szénhidráttal táplálkozik, ezt kell tőle elvenni.

Engem másfél év hüvelygomba és milliónyi gyógyszer után a candida-diéta "gyógyított meg", szerintem egy próbát megér.

2016. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!