Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eloszor is kesik a menstruacio...

UmpalaB kérdése:

Eloszor is kesik a menstruaciom (februar 12-16) marcius 11en megkellett volna hogy jojjon neztem tesztet (negativ ). marc 25 en megmutottek mandula (garat) gyogyszert szedek rutascorbint (verzes csillapito)?

Figyelt kérdés

neztem tesztet (negativ ). marc 25 en megmutottek mandula (garat) gyogyszert szedek rutascorbint (verzes csillapito) Vannak jelek hangulat ingadozas


faradekony vagyok ( miota hazajottem a korhazbol szinte alszok), ejszaka sokat jarok ki pisilni, mell fajas, mas a mell bimbo szine, hasam folyton kemeny felvan puffadva,

szemerem ajkak szine is mas, menstruacios gorcsok ( marcius 9 ota) ilyen nagyon furcsan lenyilal a mehembe, mehszajbafajas, mas a mell bimbo szine,

hasam folyton kemeny felvan puffadva, szemerem ajkak szine is mas, menstruacios gorcsok ( marcius 9 ota) ilyen nagyon furcsan lenyilal a mehembe, mehszajba.

Viszont ma reggel mintha megjott volna de mas az allaga es a szine is lehetseges hogy terhes vagyok ? Ui: neharagudjatok ha rosz helyre kerdeztem . Legyen szep napotok



2016. márc. 30. 09:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!