Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Pánikroham?...

Mi lehet a bajom? Pánikroham? Vagy megőrültem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi van velem, de három napja néha rám tör ez az "érzéskupac"... szorítani kezd a mellkasom, szédülök, sírhatnékom van, remeg a kezem, és elmondhatatlanul dühösnek érzem magam, de minden különösebb ok nélkül. Szerintetek ez mi lehet, és mit tudnék ellene tenni? Kezdek megijedni... Sokszor fel szoktam riadni álmomból, és olyan érzésem van, mintha valaki lenne a szobában és figyelne, meg kényszeresen szoktam ellenőrizgetni, hogy van-e valaki az ágy alatt/függöny mögött/a szekrényben, de a fent leírt dolgokat eddig nem tapasztaltam. 16 éves vagyok.

2016. ápr. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Pánikroham tünetek ezek is. Meg szorongás.
2016. ápr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LEHET pánik-, de más pszichés zavar is. Elég vicces lenne néhány sorból diagnózist felállítani. Ne ijedj meg. Ha nem múlik, keress fel szakembert (pszichiáter vagy pszichológus).
2016. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!