Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszedni a "fikát"...

Hogyan kell kiszedni a "fikát" az orrból, ha kifújni nem bírom?

Figyelt kérdés
18 éves létemre túrom az orrom... De meg akarok tőle szabadulni már igazán. Csak az a baj, hogy akárhányszor hagyom abba, akkor ezek a kemény dolgok, fikák felgyülemlenek benne, és fújhatom akáthogy, egy részük az istennek sem fog kijönni. Mások ezeket bent hagyják?? Én nem bírom elviselni, hogy ott van, olyan, mintha feldugtak volna valamit az orromba, néha még szúr is. Csak az segít, ha kiszedem kézzel. Mit csináljak?
2016. ápr. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én zsepivel szoktam kiszedni, nem nyúlok könyékig az orromba. :D

Vagy orrspray, és kifolyik minden.

2016. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre nehogy használj orrsprayt

Örülj ha nem muszáj használni

2016. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sebes lesz az orrom az orrspraytől, szóval én ilyenkor ki szoktam mosni. Meleg víz, néha teszek bele egy kis sót is (fiziológiás sóoldatot csinálok) és azzal mosom ki. Főleg reggelente csináltam, amikor meg voltam fázva, hogy az éjszaka alatt felgyűlt, beszáradt cucc kijöjjön.
2016. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szívedet is tönkre teheti az orrspray...szóval ha nem muszáj ne használd
2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!