Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Clexane injekciót lehet...

Clexane injekciót lehet felváltva adni jobb és bal combba?

Figyelt kérdés

Sérvműtét után felírt a doki egy 10db-os clexane-t.

A kérdés az, ha a jobb combba kezdtem el akkor mindig oda kell adni vagy lehet felváltva is szúrni?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. ápr. 7. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem combba kell adni.

Felváltva kell!! Nem mindig ugyanarra az oldalra.


De vedd ki a tájékoztatót a dobozból! Abba ez is le van írva, és az is le van rajzolva, hogy hova kell adni. Nem combba!!!

2016. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a combomba adjam nem én találtam ki. A kórházban mondták, mivel elég sovány vagyok. Ők meg csak tudják!

Ja, és akikkel egy szobába feküdtem és nekem is a benntartózkodásom alatt a vállunkba kaptuk.

2016. ápr. 7. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, vállba adják.

De magadnak nem tudod a válladba adni, mert nem tudod összefogni is a bőrt, meg beszúrni is.

Has környékére kell. Le van rajzolva a tájékoztatóban, hogy hova lehet és hova nem.

Az nem gond, ha vékony vagy. Csak annyit okoz, hogy esetleg jobban belilul utána.

Nekem is most volt műtétem és nekem is szurizni kellett utána magamat, meg már másnak is volt ilyen a családban, ismerősök között is, stb.

Biztosan nem lábba kell.

2016. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Combba azért nem jó, mert izomba nem jó adni. Nekem mondjuk a lábam a legizmosabb. Oda tuti nem tudnám beadni, mert nem tudnám összefogni a bőrt. Én az oldalamba adtam magamnak. Ott van egy pici husi, ott össze tudtam fogni a bőrt, pedig én is vékony vagyok.
2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!