Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből műtét lesz? 17/l

Ebből műtét lesz? 17/l

Figyelt kérdés
Egy hónapja nagyon begyulladt a torkom meg a mandulám.Egy jó ideje már detritus ürül belőlük.Ma kellett visszamennem,de már megint kezd begyulladni.Az orvos csinált garatleoltást,és holnap mennem kell laborba is vérvételre.Idült garat-mandulagyulladást és idült pharyngitist írt a leletemre.Annyit mondott csak,hogy szerdán menjek hozzá vissza,addigra megérkezik minden eredményem és megbeszélünk mindent.Ebből műtét lesz?

2016. ápr. 7. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kiveszik a mandulád. Nekem 2,5 évesen vették ki. Előtte folyton be volt gyulladva, szörnyű volt.
2016. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszeri betegség miatt nem szokták kivenni. De ha ki is veszik, mindenképp megvárják még a gyulladás elmúlik!
2016. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne hagyd ,hogy kivegyék anyukámnak is kivették és azóta van a hangszálán egy ciszta (a mandula felfogja a betegségeket a ciszta pedig egy daganat!)
2016. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokszor volt már begyulladva,egy évben akár 12 alkalommal is.Doki szerint sorvadt is.
2016. ápr. 9. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor kiveszik a gennygócot. Örülj neki ;-) Legalább nem lesz mindig tüszőszagú a szád


Üdv, az első

2016. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A sajátérdekedben mondom.
2016. ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerdán kell visszamennék.Addigra meglesz a vereredmenyem meg a garatleoltasom eredménye is.Majd eldől,hogy mi lesz a sorsom.
2016. ápr. 10. 07:37
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, de már a hajam is hullott és az ízületeim is fájtak. Egy ismerős orvos mondta, hogy idővel a szívemre is rá mehet. 32 éves voltam, amikor kivették. Ne félj, egyáltalán nem olyan elviselhetetlen dolog. Helyi érzéstelenítésben csinálták, semmit nem éreztem. 22 percig tartott az egész, zsibbadással együtt. Ne engedd, hogy lebeszéljenek a műtétről, mert amikor már ilyen állapotban van, ki kell venni onnan a csodába és nem szenvedni miatta állandóan! Az enyémből is folyt a genny, sem a gyógyszer, sem az ecsetelés, öblögetés, semmi nem használt. Sokkal jobb így, mióta nincs a torkomban a gennyes góc!
2016. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit csináltak?


Kivették?

2018. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!