Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy helyezzem fel a kisfiamna...

Hogy helyezzem fel a kisfiamnak a végbélkúpot?

Figyelt kérdés
A kisfiam nyolcéves, és az orvos végbélkúpot írt fel neki. Nem tudom, hogy lehetne neki felhelyezni, hogy ne okozzak neki nagy fájdalmat, mennyi ideig kell összefogni a kis fenekét, hogy ne kakálja ki.

2016. ápr. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húzasd jól fel a térdeit. Beszélj neki, hogy ne feszítsen. Közben az ujjaiddal melegítsd meg a kúp végét, hogy picit megolvadjon, és síkossá váljon. Aztán beigazítod a lukba, és az ujjaddal feltolod, max egy cm.re Picit még tartod aztnán ahogy lassan leengedi a lábait, a kúp becsúszik eléggé mélyre, és ott feloldódik. Mindent csak nyugodtan...
2016. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tegnap este úgy kapta meg, hogy a térdemre fektettem és úgy helyeztem fel neki. De elpityeregte magát, hogy fáj neki, meg utána ki is kakálta.
2016. ápr. 9. 15:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, jobban tűrte most. Egyem meg a csöpp kis lelkét :)
2016. ápr. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!