Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szőlőcukrot eszek mert nagyon...

Szőlőcukrot eszek mert nagyon sovány vagyok, segíteni fog?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat betegeskedtem régebben étvágytalansággal karöltve, így nem is csoda ha vézna vagyok. Ez ellen szeretnék tenni. Pár kiló kéne rám. Ma kitaláltam azt, hogy hízókúrára fogom magam szőlőcukor és zsíros kaja segítségével. Jó ötlet?

2016. ápr. 14. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor nem fog segíteni a hízásban . Normális kajákat egyél, mellé bekapkodhatsz pár szem szőlőcukrot is ha szereted, de magában a sz cukor nem fog segíteni abban, hogy egészséges, jól táplált kinézeted legyen .
2016. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szőlőcukor sajátossága, hogy igen gyorsan lebomlik, miáltal a vércukorszint jelentősen megnövekszik, ám utána az előző érték alá esik. Ez a vércukorszint ingadozás nem ártalmas abban az esetben, ha nem túl gyakori, sőt, cukorbetegek esetében életmentő lehet olykor. Ellenben, az általad írt mennyiség nem túl alacsony, ráadásul napi szinten kerül fogyasztásra, miáltal a szervezet folyamatos vércukorszint ingadozásra van kényszerítve, ami az immunrendszert is megterheli, valamint az anyagcserét is hátráltatja. Ebből kifolyólag valóban okozhat hangulat ingadozást, illetve agresszív viselkedést.


Forrás : fogyókúra org

2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor nem fog használni és a zsíros kaja is többet árt. Inkább kezdj sportolni, attól izmosodsz is és jobb lesz az étvágyad.
2016. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!