Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 162,5 cm a magasságom, és 51...

162,5 cm a magasságom, és 51 kg vagyok. Alacsony vagyok, átlagos vagy magas?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó a testsúlyom is?

Mindenki azt mondja, milyen vékony vagyok, míg mások átlagosnak mondanak.

A magasságom kapcsán meg még annyit, hogy utána néztem, és mindenhol mást írnak; egyesek szerint a 162 vagy a 165 cm a normális... Most melyik?


L/18



2016. ápr. 15. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes a súlyod és a magasságod is. Chill.
2016. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2016. ápr. 15. 19:38
 3/10 anonim válasza:
Ez egy relativ dolog.Ha te jól érzed magadat a börödben akkor szerintem nem kell emiatt idegeskedned.
2016. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én jól is érzem magam, erről szó sincs :D csak egyszer alacsonynak, egyszer magasnak látom =}
2016. aug. 12. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:

hát nem vagy egy égimeszelő. nem szoktak azzal cikizni, hogy feltesznek dolgokat a felső polcra? :D


vicce félretéve, szerintem nem vagy más, mint átlag

2017. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A súlyod jó.

Nem vagy túl alacsony, mint például aki 155 cm, de nem is vagy magas. Azt meg hogy mi az átlagos, nem tudom. Én is 162 cm vagyok csak 14 évesen, picinek érzem magam, de tudom, hogy ez olyan átlagos, meg mindenki azt mondja, nem is vagyok kicsi...

2017. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Èn is 18 vagyok 50,5 kiló ès 162cm :) Mèg 2kiló ràm fèrne de soha nem mondtàk ràm sem azt,hogy alacsony sem azt hogy magas . Szerintem ez ideàlis egy korombeli lànynak :) Cukik a vèkony,kicsi lànyok.
2017. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egoizmusod nagyobb probléma, mint ez. Inkább a belsőddel foglalkozz, ha már mindenképp magadra akarsz koncentrálni - az, hogy a külsőd milyen, az egy adottság, nem a te érdemed. Ez pont olyan, mint amikor idióta tinik feltesznek a faszbúkra csücsörítős, csöcskirakós képeket, aztán lesik, hogy ki dicséri meg őket végre.... A barátnők meg nyaliznak egymásnak ezerrel, hogy "szép vagy gyönyörűm!"....
2017. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Magasságban nem létezik olyan, hogy "normális", csak "átlagos". A 150 és a 180 centis nő is egészséges, maximum kevesebben vannak, mint akik középtermetűek.

A női átlagmagasság országonként, kontinensenként változó, de ez az érték mindenhol kb. 160-165 között van.

Ezzel a magassággal nem tartozol az alacsonyak közé, abszolút az átlagos zónában van.

Figyeld meg: Ennek evolúciós oka is van. Pl. a skandináv emberek nem véletlenül szőkék, kék szeműek és magasak.

A déli népeknek pedig azért van kreol vagy fekete bőrük, hogy így jobban tűrjék a napsütést és a meleget.

Ha megnézzük a medvéket, ott a jegesmedve a legnagyobb testű és a legvilágosabb szőrzetű pont ezért. Míg a fekete és az örvös medve Amerikában és Észak-Indiában fordul elő, ahol jó eséllyel semmi másra nincs szüksége az embernek, csak naptejre.

2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A magasságom kapcsán meg még annyit, hogy utána néztem, és mindenhol mást írnak; egyesek szerint a 162 vagy a 165 cm a normális... Most melyik?"


Te 18 évesen tényleg ezzel töltöd az időd?! Hogy ezen a 3 centin kínlódsz?! Édes Istenem....

2017. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!