Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok csinalni ezzel a...

Mit tudok csinalni ezzel a pattanassal?

Figyelt kérdés
Tavaly kb novemberben kijott egy pattanas az allamon,eleg nagy volt,nem kezdtem nyomkodni,elmentem vele borgyogyaszhoz,kinyomta,adott ra kenocsot,mar majdnem begyogyult de egy pici feher volt heg szeruseg maradt utana,azota szenvedek vele!Mikor majdnem begyogyulna ujratermelodik benne egy pici genny!De alig latni,most elmentem vele borgyogyaszhoz,o is szet szadiszta,valami lezer fennyel is rament t gogyul be a szuras nyoma,picit megnyomtam es pici genny megint jon!Tehat befog gyogyolulni a pici szuras, es alatta 1-2 het alatt megint betermelodik a genny!Azt mondja valami lehet az aljaba!Kb gyufafej nagysagu,pici heg tuti marad utana!De egyszeruen nem lehet megszuntetni!Azt mondja ha ez nem segit sebeszet!De nem akarom kivagatni,igyis lesz egy pici suppedes ott,amit annyira nem latni,1-2 ilyen mar volt/van az arcomon!Azhittem ha o kinyomja,kitakaritja,lezer szeru fennyel ramegy,jo lesz,de az elkeserito helyzet ugyan az mint eddig!Szepen gyogyul be,a tu szurasnyi "resen" jott ici pici geny!De holnapra beforr a pici szuras,es ujra szepen lassan begyulik majd!Ennek egesznek a helye kemeny picit!Sose volt ilyen h ennyit kinlodok vele!Es alig latni,egyszeruen nem tud begyogyulni, a kozmetikus is mondja valami lehet az aljaban ami miatt ujra termelodik a genny!De fraszt kapok elore mar ha sebeszetre kell menjek es csinalnak az allam ala egy kis borso nagysagu vagast!Mondta h menjek vissza egy ismetlesre majd!Altalaban ez a lezer szeru feny segiteni szokott..De nem garantalja biztosra
2016. ápr. 16. 08:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!