Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hajat növeszten...

Hogyan lehetne hajat növeszteni otthon, gyorsan és egészségesen?

Figyelt kérdés

Amit a hajamról tudni kell, hogy normális. Nem töredezett meg semmi. Viszont egy kicsit rövid, és szeretném ha hosszúra megnőne. Van valami módszer házilag, hogy hogyan nőhetne meg gyorsan, gyógyszerek meg krémek nélkül? Vagy ez mindenkinél egyedi, esetleg genetika, hogy milyen gyorsan nő? Előre is köszi a válaszotokat. :)

13/L



2016. ápr. 16. 14:10
 1/2 anonim válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni, ehhez türelem kell jó sok.Én is átestem ezen ,váll fölé érőre levágtam a hajam,és meg is bántam egy hónap után.Egy év telt el,most úgy a könyököm fölé ér.Csak egyszer volt közben a töredezett rész levágva.

A ricinusolajat ajánlom,hetente masszírozd bele a fejbőrödbe, hajtövedbe.Az növeszti és táplálja is a hajat, nézz utána.

2016. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2016. ápr. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!