Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rövid elöl a...

Miért ilyen rövid elöl a hajam? 15/F

Figyelt kérdés

[link]

Nyilván tudom miért ilyen a hajam..Azért, mert kihullott.. De vajon mitől? És miért ott? Nem hiszem, hogy 15 évesen kopaszodom. De, ha kopaszodnék nem nőne vissza. Iszonyat zavaró, mire az a hajam is a vállamig ér, megöregszem(ha ér valaha addig, és nem hullik ki újra ás kezdődik előröl.) Már hónapok óta ezen jár az agyam és már megőrülök, nagyon bénán néz ki és nem tudom elválasztani sem, mert nagyon gáz. Valaki, valami tanács, megállapítás vagy valami..?



2016. ápr. 19. 23:05
 1/2 anonim válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni. :/ De ha zavar így a hajad,kötsd kontyba.Manapság ez nagyon divatos a srácoknál is.Írd be a keresőbe,hogy man bun és csomó tutoriált kiad.Remélem tudtam kicsit segíteni. :)
2016. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Herba vita,banfi hajszesz vahy ricinus olaj. Kenegessed vele és jobban fog nőni
2016. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!