Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van mi ez és hogy...

Ez mitől van mi ez és hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Már majdnem 10 éve küzdök evvel. Régebben heti program volt mostanában mar csak évente párszor történik meg velem. Ugy kezdődik hogy minden oké es aztán egyszer csak el kezd a szememmel baj lenni nem látok rendesen es egy ponton mindig olyan mintha vakut villantottak volna a szemedbe csak ez nem megy el. Aztán elmúlik következik a fejfájás. Szúró érzet a halanteknal. A harmadik fázis a hányás. Addig hányok amíg mar a lelkem is feljött a torkomon es halálig kimerulok. Ez körülbelül lemegy 3-5 ora alatt es utana csak fáradt vagyok es miután ki pihentem magam olyan mintha soha semmi sem történt volna.

2016. ápr. 20. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz elmentem mar emiatt nem tudja mi ez nem is nagyon érdekelte. Most is ezt történt épp most. Lementem cukrom es vérnyomásom normális.
2016. ápr. 20. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz orvosnál voltál.
2016. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el szemészetre. Majd ő, ha úgy gondolja, ad beutalót neurológushoz vagy máshova.

Tényleg nem jó orvosnál voltál.

2016. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet migrén, de ki kellene vizsgáltatni egy fejfájás ambulancián és persze egy szemészeti vizsgálat is kellene.
2016. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Migrén volt ki kellett hívni az ügyeletet elküldött neurológushoz
2016. ápr. 23. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az se jó, de lehetett volna rosszabb is. Máskor légy határozottabb, és ne állj le az első orvosnál aki rád legyint. Én is jártam már így, csak nekem baleset miatt szóltak az uh-n, hogy baj van az epémmel, az orvosom meg elküldött, hogy semmi bajom, fogyjak le. Később más orvoshoz mentem és mire kiderült tényleg gáz van már sürgősségivel vittek a műtőbe.
2016. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!