Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a "dudor" a fülem mögött?

Mi az a "dudor" a fülem mögött?

Figyelt kérdés

Elég fontos lenne, hogy megtudjak erről valamit, de főleg, hogy kell-e orvoshoz fordulnom vagy lehet-e komoly a dolog...!

Kb. 1 hete vettem észre, hogy a jobb fülem mögött egy elég kemény duzzanat van, ami kb. akkora hogy ha ráteszem befedi az ujjam. Nem hiszem, hogy a mirigyem lenne ( annál följebb van ), de gyúlladás lehet.

Nem piszkáltam/piszkálom, de kicsit fáj, inkább feszül és ami fura, hogy szédülök néha, főleg ha mozgatom/forgatom a fejem... Ez összefügghet a "dudorral" ?

Anyukámnak megmutattam és ő egyszer megpróbálta kigyomni, de nem igazán lehetett... Csak recsegett és valami kemény jött ki belőle, anyám szerint valami kicsi kőszerű dolog... Azóta nem nyultam hozzá, de ugyan olyan maradt, meg mindig kemény, akkor fáj ha hozzá érek. Időnként bekenem, sőt jegelni is próbáltam, de nincs változás.

A fülem különben nem fáj, de sajnos van egy lyukas fogam azon az oldalon...

Mit csináljak, hogy kezeljem esetleg? Kell-e kezelnem egyáltalán vagy magátol elmúlik?

Meddig várjak és menjek vele orvoshoz?


Előre is köszönöm!



2016. ápr. 21. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad otthon nyomkodni, menj vele orvoshoz, majd ott kiderül, hogy mi okozza és ki kell-e szedni.
2016. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Basszus! Eléggé tartok az orvostól, mert mondták, olvastam hogy valakinek nagyon elszurták... :(

Köszi a választ/javaslatot!

2016. ápr. 21. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem és nekem,kifogják szedni a sebészek.(:
2016. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Akkor nekem is ki kell majd? :/ Lehet, hogy hülyeség, de tudsz majd írni arról, hogy micsináltak,milyen volt?
2016. ápr. 21. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el sebészhez, lehet ki sem kell szedni, majd megmondja, hogy mit lehet vele tenni.
2016. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem néha szokott ilyen lenni. Olyan, mint valami nagy, mélyen ülő pattanás. Egy idő után nekem mindig elmúlt.
2016. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!