Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a haláltól. Ha odafigyel...

Félek a haláltól. Ha odafigyelek vezetés és közlekedés közben és vigyázok magamra, ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Tudom, beteges. De mióta az egyik ismerősöm meghalt autóbalesetben eléggé meg vagyok ijedve. Féltem magam és a családomat.

Konkrétan az autóbalesettől rettegek nagyon, nem tudom mennyire gyakori az ilyen és mi okból lesz halálos, de nagyon félek. Hallottam, hogy nagyrészt az ártatlan jár rosszabbul. Tudom, hogy nem lehet előre tudni, hogy nem-e találkozok össze egy ittas gyorshajtóval, és hogy lesz-e valaha balesetem, de mégis előre rettegek és nem tudok lenyugodni



2016. ápr. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy valahogy lehet segíteni: vezetni kell.
2016. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-a fél a halltól és annak ellenére mégis nagyon sokan vezetnek. És nem mindenki jól!
2016. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!