Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha 6 éves kisfiunak...

Normális ha 6 éves kisfiunak meg nem latszik ki a makkocskája egy kicsit sem?

Figyelt kérdés
Tobbszor kerestem ezugyben fel a haziorvost. Azt mondta hagyjam es ne "bantsam" a gyerek kukijat azzal, hogy huzogatom. Normalis ha meg nem huzodott hatra a bor. Szerintem 6 evesen mar nem normalis ez.. es ha valoban igy van akkor van mas mod az orvoslasara mint a korulmeteles?

2016. ápr. 24. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos nem jól tudja,azt igen is húzogatni kell hátra,kisfiamnak 5-évesen fejtették fel a letapadt bőrt,elég kellemetlen és jó ha minél hamarább esik át ezen.
2016. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 6 évesen már fel kellene csúsznia a bőrnek. Lehet erős letapadás, vagy szűkület is az oka.

Vidd el egy urológushoz! Az tudni fogja, mi normális és mi nem.

2016. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Még valami, van más kód, de nem mindig működik. A körülmetélés biztos és végleges megoldás. De nem eszik olyan forrón a kását! Mielőtt megijednél várd meg mit mond egy szakember.
2016. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Az én kiskoromban (6 v 7 évesen) pisiltünk együtt fiukkal, de senki nem nagyon húzta vissza, mert még kicsik és szűkek voltak a fitymák. Később majd ráér, 12-13 évesen meg majd mindenkinek jó lesz.
2016. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2021. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!