Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vero-Centrum Kft. Vero-lágyléz...

Vero-Centrum Kft. Vero-lágylézeres csuklóóra. A Dunaház IX. Soroksári út 3. Ilyen esetben kihez fordulhatnék, hogy a megrendelést stornózzák és a készülék árát visszakapjam? Van valakinek erről a termékről információja?

Figyelt kérdés
Én sajnos voltam ezen az ingyenes Szív stressz vizsgálaton. Nagyon rafináltak, a terméket nem is mutatták meg, csak elmondták, hogy ez mennyire hatásos. Megvásároltam 25o ezer Ft-ért. Amit most már így utólag nagyon megbántam, mert még semmilyen információm nem volt erről a termékről.

#karóra #Vero-lágylézeres
2016. máj. 2. 00:15
 1/2 anonim válasza:

Idézet a lenti linkről:


4. A fogyasztónak 14 napig jogában áll elállni a vásárlástól


A jelenleg az uniós jog által előírt 7 napról 14 naptári napra növekszik az az időszak, amelyen belül a vásárlók elállhatnak az adásvételi szerződéstől. Ez azt jelenti, hogy ha a vevő meggondolta magát, indokolás nélkül visszaviheti az árut.


Hiányos tájékoztatás esetén a vásárló fokozott védelmet élvez: az elállási időszak egy évre növekszik, amennyiben az eladó nem tájékoztatta világosan a fogyasztót az elállási jogáról.


Az igényelt látogatások esetén is garantált lesz a fogyasztók védelme, akik olyan esetben is gyakorolhatják majd elállási jogukat, amikor például a kereskedő előzetes telefonhívás alkalmával rábeszélte őket a találkozóra. Ezen túlmenően a jövőben nem lesz különbségtétel az igényelt és a nem igényelt látogatások között, ezzel gátat lehet szabni a szabályok megkerülésének.


Az elállási jog a jövőben vonatkozik majd az olyan internetes árverésekre is, mint például az eBay – ilyen esetekben azonban csak a hivatásos kereskedőknél vásárolt árukat lehet visszaküldeni.


Az elállási időszak jelenleg a szerződés megkötésekor kezdődik, az új irányelvvel viszont akkortól fog indulni, amikor a fogyasztó az árut átveszi. A szabályok vonatkoznak majd az interneten, telefonon és e-mailen, valamint az üzlethelyiségeken kívül, többek között a vásárló otthonában, az utcán, termékforgalmazási rendezvényeken és a kereskedő által szervezett kirándulásokon történő értékesítésekre egyaránt.


itt nézz körül:

[link]

2016. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönöm a gyors és biztató válaszát!

Üdvözlettel: Izsák Andrásné

2016. máj. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!