Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gondolkoztam, hogy megajándéko...

Gondolkoztam, hogy megajándékozom magam svédmasszázzsal, azonban félek, hogy erekcióm lesz. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Idén végzek egyetemen, folyamatosan ülök az asztalom előtt és tanulok. Arra gondoltam, hogy vizsgák végeztével elmegyek egy teljes svédmasszázsra.


Viszont még sose voltam semmiféle masszázson. Itt meztelenre kell vetkőzni, vagy alsógatyában kell lenni? Mi van akkor, ha közben erekcióm lesz? Egyértelműen ki fog látszódni a takaró alól.. Férfihoz pont ezért nem is mernék menni, mert ha női kezek között lenne merevedésem, az kevésbé égő, mintha férfi kezek között..


Valakinek van tapasztalata?



2016. máj. 4. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ezzel nem jó viccelni, állítólag a dinoszauruszok is azért haltak ki, mert az egyiknek merevedése volt amikor nem kellett volna.
2016. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alsónadrág rajtad marad, jellemzően a hasadon kell feküdnöd, elölről kevesen masszíroznak, de te is szólhatsz ha nem szeretnéd, én is utálom, érzékenyebb a hasi oldal. Nekem a talpam, lábaimat végig, fenekemet és a hátamat masszírozzák, az elején kérdezte, hogy akarom-e elölről is, mondtam, hogy nem, ezt te döntöd el.
2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljes testes masszázsnál szemből is masszíroznak, nem? Legalábbis amit néztem youtube-on, ott így volt :D
2016. máj. 4. 17:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogyha valami benne van a programban, nyilván nem véletlenül van ott, nem tudom milyen, ki szeretném próbálni, így a hasi rész masszírozását is,
2016. máj. 4. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a teljes testmasszázsnál minden oldalról masszírozunk, attól teljes, de hasat nem.

Kérheted, hogy maradjon ki valami. A masszőr semmi olyat nem csinál, és nem csinálhat, amit te nem akarsz.

A gatyakérdés a masszőrtől meg a vendégtől is függ, de általában marad, sőt van olyan masszőr, aki direkt sipákolni kezd, ha a vendég le akarja venni, és rögtön azt hiszi, hogy szexmasszázst akar.

Erekciót meg valószínűleg látott már, ha tapintatos, akkor úgy csinál, mint aki nem veszi észre.

2016. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 éve masszírozom, még senkinek sem volt közben erekciója. Igaz, hogy nem vagyok nő, akkor talán más lenne a helyzet.


Vannak olyan masszázsok is, pl a tradicionális thai masszázs vagy a siatszu, amihez nem kell levetkőzni.


Az olajos vagy krémmel végzett teljes testmasszázsokhoz általában teljesen le kell vetkőzni, de az emberek általában csak ritkán akarnak fenékmasszázst, s inkább csak azoknak van rá szükségük, akiknek deréktáji és csípő problémáik vannak.


Egy frissítő svéd masszázsban a has masszírozása sincs benne, mert a jogszabályok szerint azt csak gyógymasszőr csinálhatja, orvosi utasításra.

2016. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 igen, ettől féltem leginkább, hogy nehogy azt higgye a masszőr, hogy valami perverz vagyok, és bármiféle erotikus dolog miatt akarok masszíroztatni... ezért voltak aggályaim, hogy mi van, ha közben merevedés lesz..


Nagyon szépen köszönöm a szakmabeliek hozzászólásait, sikerült megnyugtatnotok.

2016. máj. 4. 21:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdésem van, hogy ha neadjisten mégis történne ilyen.. akkor mi a helyes viselkedés a páciens részéről? Kérjek elnézést és egy plusz lepedőt? Próbáljam eltakarni? Ne reagáljak semmit?
2016. máj. 5. 00:42
 9/9 anonim válasza:
100%
Semmit se reagalj. Bar viccesen hangzik de ebbol tudja a masszor hogy ellazultal es jol erzed magad, ez egy termeszetes testi reakcio. Ha pedig novel massziroztatsz, akkor plane ne erezd kellemetlenul magad, barhol barmikor felizgulhatnal egy nore alapbol is..
2016. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!