Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek gerincferdülése van és...

Akinek gerincferdülése van és fűzőt kapott, annak volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kaptam meg a fűzőm és tegnap elkezdett (ahol a púpom van) a lapockám fájni. Tegnap még izomlázasan, de ma már olyan, mintha folyamatosan tűvel szurkálnák. Iskolában pont tesiórán (felmentett vagyok) le kellett kapnom hirtelen magamról, mert úgy éreztem, a lapockám becsípődött. Ha nincs rajtam a fűző, akkor is fáj, de ha rajtam van akkor is, csak még a fűző nyomja is a bordám. Kicsit meg vagyok fázva és amikor köhögök akkor a lapockámnál nagyon szúr. Volt már valakinek ilyen vagy hasonló gondja? Ti mit tettetek?

2016. máj. 4. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jársz gyógytesire sem?
2016. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz a panaszommal, hátha tud valamit
2016. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De járok. Már beszéltem az oktató/tanár-al, de ez még tegnap volt. Akkor azt mondta, hogy ez azért van, mert a fűzőben is valamennyire tartom magam, tehát használom azt az izmom, Viszont ma már nem izomlázasan fáj,sokkal elviselhetetlenebb, szúró érzéssel.
2016. máj. 4. 16:47
 4/6 anonim válasza:

fokozatosan szoktattad hozzá magad? ugyanis bár szerintem ezt mondták neked, hogy időbe telik még megszokod (kb 6 hét)

az egyik fűzőmmel nekem is volt bajom mert rosszul csinálták meg és sajnos ez gyakori probléma úgy mint ahogy az is, hogy nem mondják el a fontos tudnivalókat előre, van amit én is csak később tudtam meg

2016. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

a magyar egészségügybe ne bízz, ha már fűzőt írtak fel, akkor már lassan 5 éve romolhat az állapotod.

Kérdező: a fűző és a gyógytorna olyan mint végstádiumban az érzéstelenítő.

Csak te tudod meggyógyítani magad, edzéssel.

itt ki van gyűjtve a hátedzés, csináld 1000-rel, és pár hónap múlva elmúlik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..

A hasedzés is fontos, a hasprés kimaradt.

18 éves korodig gyógyítható, addig nősz.

2016. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából a hátam sohase fájt, az iskolai vizsgálatokon hívták fel rá többször a figyelmem, viszont nem figyeltünk oda, mert amikor elsős lehettem elmentünk ortopédiára, de akkor ott azt mondták, hogy nincs semmi komoly gond. De egyre többször szólogattak, és ha nem lett volna egy kisebb balesetem még, akkor nem mentünk volna el, viszont tornától nem fáj a hátam csak a fűzőtől. Az a tartásom meg amúgy is megvan, ha van rajtam fűző, ha nincs. Viszont mostanában elkezdtem keményebben tornázni. Mondjuk, már sokszor hallottam, hogy ne a fűzőtől várjuk a csodát :/ majd a röntgenen meglátjuk... :/ remélem mihamarabb lerakhatom ezt a műanyag vacakot..
2016. máj. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!