Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aloe first hajra? Mit tegyek...

Aloe first hajra? Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam száraz és gondor ( tudom a gondor genetika is), de fénytelen és egészségtelen is. Régebben vasalatm es nem vigyáztam rá, de már eldontöttem hogy ujra elesztem es fenyesse, egeszsegesse teszem. Aloe first pozitiv hatassal lenne ra? Milyen vitaminokra lenne szükségem? Milyen tanacsokat tudtok ajanlani? Koszonom szepen minden kedves eretelmes valaszolo segitseget:)

2016. máj. 7. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Tojásos-mézes-ricinusolajos hajpakolás jo lenne rá? Ha igen akkor mennyi idő alatt lehetne elérni tartós hatást?
2016. máj. 7. 14:44
 2/4 pbani válasza:
Nekem sokat segített a gliss kur ultimate repair /fekete csomagolással/ fúvós balzsam. Nehezen tudtam kifésülni, fénytelen is volt. Azóta sokan kérdezték, hogy festem, hogy ilyen szép fényes /pedig évek óta nem/, és nem is töredezik. A vitamin is jó megoldás csak kérdés, hogy nem e hízlal?
2016. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az aloe first lehet ra valamilyen pozitiv hatassal?
2016. máj. 7. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Fújhatod a firsttel is, de érdemes lenne aloe vera alapú sampont is használni ami van száraz hajra is meg belsőleg pár vitamint.Van egy jó kis mesterfodrász cikk és egy részletes előadás, hogy milyen hajproblémára mi ajánlható.
2016. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!