Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 Éves vagyok lány leszeretné...

13 Éves vagyok lány leszeretnék fogyni de eddig ez nem nagyon sikerült most 84kg vagyok. Hogy tudnék minél hamarabb le fogyni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolnod, edzened kell napi szinten. Akár otthon is megteheted ezt. Persze a kajából is vissza kellene venned. Főleg csokit, fagyit, üdítőt ne fogyassz. A fehér kenyeret, zsemlét cseréld le teljes kiőrlésű kenyérre. Kérd a szüleid segítségét, hogy mondják meg mennyit ehetsz, illetve valaki szedje neked ki az étel adagodat. Gyümölcsből, zöldségből ehetsz amennyit csak akarsz, és tojást is ehetsz bármikor.
2016. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii
2016. máj. 7. 22:23
 3/4 anonim válasza:
20%
Semmi edesseg es persze edzes minden nap futas, gorizes tempos seta ,biciglezes, ugrokotelezes...stb egyel naponta tobbszor de este hettol csak vizet tejet ihatsz azt is mondjak hogy fogyassz minel tobb gyumolcsot zoldseget es tejtermeket persze mivel meg gyerek vagy hust is de csak mertekkel ...hasznalj inkabb olivaolajat extraszuzlivaolajat inkabb, tudom hogy dragabb de haat....igyal sok vizet ...ennyit tudok ajanlani egy honap alatt meglatod majd a kulonbseget (persze ha betartod)sok sikert majd irjal
2016. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
mindörökké dagadt maradsz
2018. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!