Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosom magam, hogy ne...

Vagdosom magam, hogy ne vegyek eszre a szuleim/barataim?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam. Nem, nem vaggyok depresszios. Rettento sok baratom van, jol kijovok mindenkivel, es. Nemm nemm vagyok mazoista. NEM TUDOM MIERT CSINALOM. De akarom. Es ne ezen alljatok le legyszives veszekedni hogy miert vagdosom magam es h fujj. Tudom. En se vagyok ra buszke. Ezert kerdezlek itt titeket es nem valaki mast mert nincs bor a kepemen ahhoz. szoval mit tegyek h ne lassak meg? Nem akaroom h a barataim meg a szuliem ezenn sirjanak h en vagdosom magam. Es azt h ne csinaljam... Nyilvan megtehetem. Es leallhatok vele. De nem akarom.. Akik meg vagdossak magukat szintenn itt, azok mit tesznek h ne lassak meg?

2016. máj. 8. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Pl hagyd abba, te nem normalis....
2016. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi....
2016. máj. 8. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Te beteg vagy, menj el pszichológushoz!

Ja és mielőtt mondanád hogy ez direkt a kérdésben volt hogy ne írjak ilyet, Dancsó Péter megengedte!

2016. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

"Nem akaroom h a barataim meg a szuliem ezenn sirjanak h en vagdosom magam"


Senki nem fog ezen sírni, csillagom. Csináld nyugodtan, ahogy az összes többi tinike, most úgy látszik ez a divat: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+mag..

2016. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csakh ol divatbol csinaljak. Ammugy meg ezek a tinik nem tudom hol vannak de az en ismeretsegi korom nem ilyen. Ezt az egyet kikerem magamnak. Es nincs szuksegem pszichologusra mert elllentetbe mindenki massal EN NEM VAGYOK DEPRESSZIOS. Es ha csak ilyen tovabbimegjegyzesetekk van akkor ne. Irjatok ide legyszives.
2016. máj. 8. 11:48
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Mit vársz? Hogy majd mindenki azt írja jaj de jó ügyes vagy? XD nem ismered el hogy depis vagy. Ép eszű boldog ember nem csinál ilyet. Hiáb a sok barát valami miatt még is azt választod hogy vagdosd magad. Téves állítás az hogy mert csak akarod. Ezt neked senki nem hiszi el.
2016. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérlek, fejezd be! Nincs magaddal valami bajod? Lehet hogy ezért csinálod. De ez nem jó :/
2016. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6 valaszolo. Aranyos vagy,de nem azt kertem h azt mondjatok: ugyes vagyok. Ha tudsz szoveget ertelmezni nem eezt kertem h dicderjetekk hanem azt h hogy tudnam eelrejteni. Es ha meg mindig tudnal szoveget ertelmezni akkor aazt is irtam h elegge szegyenlem a dolgot tehat ebbol lekovetkeztethetted volna h nem szt akarom h dicserjetek meg. De. Azert koszonom intelligens valaszodat.
2016. máj. 9. 00:11
 9/11 Szofi51 válasza:
100%
Sok karkötő, csuklószorító
2016. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki vagdossa magát, az vagy divatból csinálja, vagy komoly problémái vannak.

Az is lehet depressziós, akinek sok barátja van.

A helyedben azonnal abbahagynám, mert semmi értelme, és csak fájdalmat okozol magadnak.

2016. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!