Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta (többször) előjövő,...

Naponta (többször) előjövő, pár percig tartó nagyon erős torokfájás. Mi okozhatja? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Egyre gyakrabban jön elő naponta többször is egy pár percig tartó leirhatatlan fájdalom (inkább szúró fájdalomra hasonlit) a torkom és a szájpadlásom közötti részen. Nagyon kellemetlen, beszélni is rossz olyankor, krákogok és mintha valami gombóc keletkezne ott. Általában rögtön iszok rá, mert próbálom minél hamarabb elmulasztani, hisz borzalmasan fáj, néha átterjed a füleimre is enyhén. Nem cigarettázok, nem iszok alkoholt, viszont úgy tudom, a rendszeres üditőfogyasztásnak is káros hatásai vannak. Okolható az utóbbi a fájdalomért? Vagy ha nem, akkor mégis mi?

2016. máj. 8. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem hallottam, de az biztos, hogy nem az üdítőtől van, jól rádijesztettek. Az üdítőtől maximum elhízol vagy fogszuvasodásod lesz.

Nem lehet, hogy ez a fogad, csak nem tudod jól betájolni? A begyulladt ideg tud így fájni. Szerintem holnap irány a gégészet meg a fogorvos.

2016. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tévedés mert attól függ milyen üdítőt iszol. Amúgy meg nem hinném hogy olyan buta lennél betájolni mi fáj. Viszont egy orvos nem ártana.
2016. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!