Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan egy hónapja van vegbel...

Lassan egy hónapja van vegbel táji panaszom. El is mentem doktorhoz megtukroztek stb kis belső aranyért alapított meg, ez harom hete volt irt fel gyógyszereket amiket használtam is de ugyan ugy erzem. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
nyugtalanító...elosszor en is azt hittem aranyér de hat nem mulik pedig kezelem...3het ota...nos a tukrozes során minden kiderült volna? nagyon idegesito

#orvos #végbél #disszkomforterzes #vegbeltajipanasz
2016. máj. 14. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az aranyér miatt raktad az üzlet kategóriába, hiszen mégiscsak arany!
2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
telefonról tettem fel a kérdést es itt ilyet en nem is lattam...magatol tette oda :) de aze koszi en is eszrevettem nyugi de torolni mar nemtudom se átszerkezteni :)
2016. máj. 14. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok ideges, poénosnak tartom.
2016. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha lattam volna ilyen csoport szerinti kerdes feltételt valoszinu nem ide tettem volna, de biztos az miatt tette oda igen :) csak igy meg ketlem válaszolni fognak ra :D torolni nemtudom se semmi se uj kérdést feltenni egyenlore..
2016. máj. 14. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
"a tukrozes során minden kiderült volna?" IGEN! ez csak aranyér, nyugi. És ez egy visszér jellegű probléma, csak hülye helyen. Na most ugye vannak felmenőid közt visszeres lábú nénik, bácsik? Hát, ahogy az sem múlik el, így ez se.
2016. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van igen...akkor most mar ertem..csak ugye mar harom hete. gyógyszerekkel is kezelem de semmi változás es azert aggodtam elegge mert ugye kellemetlen nem faj meg semmi csak diazkomfort erzes szinte allando. A masik az amit kihagytam hogy vegbelsipoly szerusegem is van de a doki azt modnta azzal ne foglakozzak mert nem szondazhato..azert irom le ezt is hogy hatha az is közre játszana esetleg vagy valami es elnezest a kérdésért es a butasagom miatt de mar nagyon zavaró eg hónapja!koszonok minden valaszt es üzenetet nektek !
2016. máj. 14. 22:45
 7/7 A kérdező kommentje:
es meg amugy annyi hogy eddig ez miert nem fordult elo?csak most tortent ez velem elosszor!
2016. máj. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!