Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hüvelykujj zsibbadás?

Hüvelykujj zsibbadás?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap legurultam egy gördeszkán ülve egy dombról és asszem ahogy jöttem lefelé végigsúroltam az egyik ujjam a földön és azóta zsibbad az a rész az ujjamon ha hozzáérek valamihez vele, mikor fog elmúlni?

2016. máj. 25. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:

A gördeszkád jelenlegi állásából, ès az ugrási aszcendensből plusz a hozzá kapcsolódó súrlódási időparadoxonból nehèz mèg megállapìtani. Milyen szögben èrte a fèny? Dèlelőtti vagy pedig 42?

Azt javaslom kenegesd fókazsìrral, az eszkimóknak beválik. Ha ìgy teszel jövő hèt szerda, 10:34-kor pontosan vège lesz.

2016. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most haltam meg xD
2016. máj. 25. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyire fáj;)?
2016. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem... már elmúlt nagyjából :_D jövő hét szerda, mi? :D ezen a súrlódási időparadoxonon haltam meg , eszkimók, fókazsir xd
2016. máj. 26. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor fog elmúlni? Szerdán :) láss csodát! ;)
2016. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát valójában még mindig zsibbad egy kicsit :D De ez most valami vicc vagy tényleg van ilyen súrlódási időparadoxon? :_D
2016. máj. 26. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:

De cuki vagy! :) elmegyek politikusnak.

Am sajnálom a kezed de nem vettem komolyan egy kicsit, azt a kèrdèst, hogy MIKOR múlik el. Figyelembe kelletkellett venni a megadott

információk alapján az adott együtthatókat, egyenletet állìtani belőle ès tádám....

Ha lehorzsoltad az marhára tud á.m fájni. Időparadoxontól függetlenül.

De azèrt a jövő hèt szerda..... Addig elmulik.

Nincs olyan amúgy:) csak "enyhe" cèlzás h kevès az infó :)

2016. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is biztos hogy lesúroltam mert nem nézetem a kezem közben, csak ahogy jöttem lefelé ilyen furcsa érzés jött a bal kezemre, amivel amúgy a gördeszka szélét fogtam és mire felálltam úgy zsibbadt a hüvelykujjam hogy még mozgatni is alig tudtam de sérülés sehol az égvilágon :D
2016. máj. 26. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor az időparadoxon! Az a rèsz kiesett az emlèkezetedből amikor a deszka ès a föld összeèrt ès közben ott felejtetted az ujjad. Mert az esèsre figyeltèl. Akkor az zúzódás lehet. Időparadoxonra nincs megoldás. De ha nincs seb, gyorsabban gyógyul.

Tedd a kezed a monitovva küldöm a fókazsìvenevgiát.

2016. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áh , báttya mostmár mindent értek, hála neked. Ha politikusnak nem, paradoxonistának elmehetsz ;) XD
2016. máj. 26. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!