Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefekvés után, fél álomban...

Lefekvés után, fél álomban mért rándul meg a testünk? Remélem értitek mire gondolok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Veszjelzes.Nem jut eleg oxigeg es jelez a tested,hogy kelj fel.
2010. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mar en is tapasztaltam, hogy alvas kozben mikor mar majdnem alszom megrandul a testem es egybol felebredek.
2010. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Lehet akar betegseg jele is.Alvasi aponea.Keressetek ra!
2010. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Alvasi apnoe!Bocsi.
2010. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sztem mindenkivel történik ilyen. Az izmok miatt van ez.
2010. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
ez szerintem majdnem minden 2. embernél így van.én is tapasztalom minden félálomban ezt a jelenséget, meg a tesóm is.
2010. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkorákat tudok ugrani,hogy majd' leesek az ágyról.Olyankor mindig álmodom is valamit,amiben az ugrás szerepel.
2010. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
jajj milyen hülyeségeket tudtok írni. Az izmok elernyednek, és az ideg miatt rándul meg a tested! Ez szerintem mindenkivel előfordul. Nyilván arra riad az ember,hogy megremeg a teste. Ez nálam akkor szokott előfordulni, amikor akaratlanul alszom el. Mondjuk fekszem, de a párommal vagyok, elálmosodom, és egyszer csak elalszom. A párom is szokott néha rándulni...Rossz példa, de olyan, mint amikor a kacsának levágják a nyakát, de a teste még ugrál egy darabig...A tudatod pihen, alszik, de a tested attól még reagál.
2010. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tisztázott a pontos oka. Normális jelenség, mindenkivel előfordul.
2010. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Velem is akkor van ilyen, mikor félálmomban elesek, leesek, meghalok, vagy ilyesmi...

És szerintem normális. Nem oxigénhiány miatt, hanem az izmok elernyedése miatt van

2010. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!