Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájadlomcsillapítót lehet...

Annaaa123 kérdése:

Fájadlomcsillapítót lehet túladagolni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszúl vagyok úgyhogy vettem be apranaxot 550mg, elötte pedig ibuprofent az nem tudom hány mg volt, de nem hatott egyik sem ugyhogy 800mg dolgitot is vettem be. Ez soknak számít? A zsibbadás és légszomj lehet mellékhatás? Mit csináljak ha nem hat semmi sem???!!!

2016. máj. 28. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A Dolgit szintén ibuprofen. Attól, hogy más a fantázianeve, még ugyanaz a hatóanyaga. El kell olvasni a hatóanyagot! Ez még nem vészes túladagolás, de oda kell figyelni, mit veszel be.

Mi bajod van, hogy vagy rosszul? Biztos, hogy fájdalomcsillapítóra van szükséged? Nincs otthon senki rajtad kívül?

2016. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet túladagolni főleg ha ezeket fél óra vagy 1 óra múlva vetted rá a másikra és igen lehet a zsibbadás és légszomj mellékhatás. Tulajdonképpen mid fáj?
2016. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hasam szokott fájni, néha nagyon rájön. A gyógyszereket 1/fél óra elteltével vettem be és most hatottak, úgyhogy már minden rendben, jól vagyok :) Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!