Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottatok olyanról, vagy...

Hallottatok olyanról, vagy ismertek olyat aki nem ébredt fel altatásból? Mekkora erre az esély, hogy ez történjen az emberrel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kevesebb, mint hogy elcsap egy autó hazafelé menet.
2016. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért arra nem kicsi az esély,hogy elcsap egy autó :DD az jobban vigasztalna,ha pl kevesebb,mint megnyerni a lottó ötöst :D
2016. máj. 28. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Hallani hallottam, de személy szerint nem ismerek ilyent. Szerintem nem lehet gyakori, ha műtétre vársz, ne agyalj ezen. Nagyon fontos, hogy az orvosoknak, altatóorvosnak mindenre őszintén válaszolj. Nem szabad semmit elbagatellizálni, azt sem, hogy ittál-e ettél-e reggel, és mennyit. Nem szabad semmit elsumákolni, a legegyszerűbb pirulákat is be kell vallani, ha épp úgy érzed nyákos a torkod azt is. MINDENT! Engem épp a héten altattak, és egyetlen reggeli fél pohár víz miatt várhattam 6 órát a műtétre. Kínszenvedés volt, de hidd el a te érdekedben teszik. Minden estben az orvosokat hibáztatják ha valami történik, de nem mindig van meg nekik a teljes kórtörténeted, és amit kérdeznek, nem viccből kérdezik. Nálam nem csak a fél pohár víz miatt húzódott a műtét, hanem azért is, mert megemlítettem, hogy betalocot szedek, igaz csak reggel 25 mg-t és különben is megállapították egy éve a kardiológián, hogy nincs komoly bajom, de erről nem volt náluk dokumentum. Már majdnem neki álltak a műtétnek, amikor vissza küldtek az osztályra, hogy megcsinálják az EKG-t. Ezzel megint eltelt fél óra, de legalább éreztem, hogy mindent megtettek részükről.
2016. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anyum nem altatható, mert Gyerekkoromban műtötték és nagyon nagy küzdelem árán sikerült ébreszteni. De ez doki szerint is ritka nagyon.
2016. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ennek mi az oka? hogy anyukáddal ez történik?
2016. máj. 28. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudták megmondani. Biztosan összefüggésben van gyógyszer érzékenységgel. Én pl. lidokain érzékeny vagyok.
2016. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!