Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álmatlanságot okozhat a C...

Álmatlanságot okozhat a C vitamin, a cink és a ginseng stresszoldó együttes szedése?

Figyelt kérdés
Tudtom szerint nem lehet túl adagolni ezeket a vitaminokat és az ajánlott mennyiségnél többet nem fogyasztok. Megjegyezném, hogy még ezek mellett szedek ginseng stresszoldót, de azt is a megfelelőképpen...Szóval késő délután már nm veszek be és két napja nem szedem semelyiket és még sem tudok többet aludni éjszaka 4 oránal és fáradt vagyok egész nap!

2016. máj. 29. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A C-vitamin és a cink biztos nem. A ginseng tudtommal energetizal, tehát feldob, felporget, nem emlékszem rá, hogy egyáltalán hallottam-e ilyenrol,,hogy ginseng stresszoldó, szerintem ez a két szó önmagában is szöges ellentétben áll egymással.

Magyarul: a ginsenget ne szedd, egyáltalán, mert szerintem túl vagy pörögve. Attól ugyanis lehet.

2016. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ginsengtől lehet,mivel épp felpörget,stimulál.
2016. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...én is erre gondoltam, de régebb még szedtem két dobozzal is be és semmi bajom nem volt...jól éreztem magam tölle! Na de akkor abba hagyom, megmaradok a c vitaminál és a cinknél!
2016. máj. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!