Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki aki nem hajlamos...

Valaki aki nem hajlamos raszokni dolgokra milyen esellyel fuggene ra a heroinra?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy van valaki akinek a cigire, alkoholra, marijuanara se sikerult raszoknia (nem ugy ertem, hogy szandekaban allt, csak ugy kulonosebben se allt nekik ellen). Szoval ha esetleg kiprobalna a heroint mekkora esellyel szokna ra egy alkalom utan? Lehetne meg olyan eros, hogy tobbet nem csinalja vagy nem is feltetlen erezne a szukseget, hogy csinalja?
2016. jún. 3. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A heroin nagyon erős fizikai függőséget okoz. A nikotin, alkohol és mariska közül az alkohol okoz igazi fizikai függőséget, de csak masszív ivás után. Nem egy kategória a heroin ezekkel.
2016. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek próbálná ki?

Egyébként ez változó.. Ismerek embert, aki dohányzik, egyszer kipróbált, egy drogot (nem tudom pontosan,hogy mi volt), nem szokott rá.. Mondta, hogy a cigi jó, megszívni si fojga, de a drog, neki nem jött be..

Ezzel szemben vannak, akik nem függnek elvileg semmitől, egyszer kipóbálnak valamit, legyen ez most pl.heroin. Ha pozítiv élménye lesz, kellemes volt, akkor mégegyszer ki fogja úgy is, hogy,ó , ugyan, nem függők tőle, csak még egyszer.. Mert jó volt és bekerül a mókuskerékbe.. Persze nem biztos, de sajnos nagyon esély van rá, hogy még csinálja.

Sajnos százalékos esélyt nem tudok mondani.. De kisebb az esélye annak, hogy nem fogja egy után, tovább csinálni, kivétel, ha negatív élmény kapcsolódik hozzá.

2016. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy kategóriába sorolod az heroint a cigivel, alkohollal, de akár még a marihuánával is? Ne haragudj, de megdöbbentő a tájékozatlanságod.

A heroinra való szokás nem egyéni hajlam kérdése. És most irány megnézni egy doksifilmet az opiátok központi idegrendszerre gyakorolt biokémiai hatásáról.

2016. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a tartalmas valaszokat!

Harmadik: nem arrol van szo, hogy melyik kategoriaba sorolandoak az alabbiak, hanem a rafugges eselyerol. Azert koszonom, hogy megprobaltal valaszolni.

2016. jún. 3. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:

A vicces: Az alkoholt a marihuanaval szokták összehasonlítani ,de a kettőnek semmi köze egymáshoz!


Az alkoholnál a legkeményebb fizikai addikcióról beszélünk ,jóformán csak a heroinnal összevethető mértékű fizikai addikcióról van szó!


Egyébként meg a heroin-re elég keményen rá tudsz szokni ,ha te nem is szeretnél!

Mivel ez nem pszichikai hanem fizikai függőséget okoz!


Míg pl. a fűnél pszichikai addikció van ezért is van az hogy ha mentálisan elég erős vagy hozzá ,akkor jól megtudsz lenni a Cannabis-szal kemény függőség nélkül is!


Ha esetleg kísérletezni szeretnél szerekkel ,ajánlom figyelmedbe a hallucinogén szereket: MagicMushroom(varázsgomba) ,LSD, DMT(Hasonló az ayahuasca-hoz csak ez rövidebb ideig tart és sokkal veszélytelenebb pont emiatt is)!

Kivéve persze ha valami mentális betegség kezd kialakulóban lenni nálad...



Ezeket csak azért mondtam ,mivel ezekre tényleg nem tudsz rászokni! (Még a nagy kemény hallucinogén függők is 2hetente csinálják ezen szereket mert egyszerűen ki kell magát pihenni a szervezetednek ,főleg az agyadnak magát)!

2016. jún. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, leírom érthetőbben: nem lehet egy kategóriába sorolni a heroint a cigivel, alkohollal, marihuánával a függőség kialakulásának a szempontjából. Ezeket a dolgokat több szempontból is össze lehetne hasonlítani, nyilván a kérdésed szempontjából válaszoltam rá.
2016. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig nem érti a kérdezö. A heroin olyan mindent elsöprö élményt ad, hogy akik kipróbálja annak teljesen átértékelödik a világszemlélete. A fizikai függöség nem feltétlenül alakul ki azonnal, egyszerün csak többé már semmi más nem tudja érdekelni az életben. Én még nem találkoztam olyan emberrel aki kipróbálta a heroint és nem szokott rá (kivéve aki valami felütött szrt próbált és alig érzett valamit.

Szóval ha kipróbálod a heroint 99,99% hogy heroinfüggö leszel.

2016. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertem, nem vagyok hulye. :) viszont megegyszer ugyanazt leirni ugyanazt amit az elotted szolok irtak felesleges.
2016. jún. 23. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!