Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Duzzadt rovarcsipesek tömege...

Duzzadt rovarcsipesek tömege de mitol? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Két napja dutani furdesnel észrevettem a combomon 3 vörös duzzadt kb 5 ft-os átmérőjű csipest. Estére felfedeztem a fenekemen egy nagyobb folba meg negyet. Cegul talaltam meg a belső combomon es a masik lábamon szinten a combomon. Tehat egy ejszaka alatt 12 csípés kb. Nem hiszem,higy szúnyog mert felforgattam a szobát érte es nem talaltam. Ma reggelre ismet a combomon es fenekemen Megjelent 3 új csípés. Szinten kemeny duzzadt forro es nagyon viszket. Ötletek?

2016. jún. 6. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ágyi poloska vagy bolha
2016. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg pókszázlábú. Az nagyot tud csípni.
2016. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Munka utan átnézem az agyat. Paromon nincs csípés pedig ugyan az agy. Igaz ot kb egy hete a bokajanal csípte meg vmi ketszer de betudtuk szúnyog a mert azt megtalaltuk. Azota neki nincs új.
2016. jún. 6. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs háziállat, akkor ágyi poloska valószínűbb, az van akinek eléggé bedagad és nagon viszket, a szúrás helye lassan múlik el. Van akinél nincs a csípésre reakció, tehát társadat is csíphetik, csak ő nem érzékeny rá.

Nem ártana rovarírtót hívnod, mert ezek a dögök nagon gyorsan szaporodnak és akkor nehezebb írtani.

2016. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ágyban van nyoma, rengeteg más helyen is elbújnak az ágyi poloskák, szegélylécekben, tapéta alatt, karnisokban, szekrények hátán, szűk helyeken szeret lenni, de ruhák között is meglapul.
2016. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!