Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol alakulnak ki a labamon...

Mitol alakulnak ki a labamon piros, halvanybarna apro pottyok?

Figyelt kérdés

Nem viszket,nem eg,nem okoz fajdalmat. Szoliba jarok es megjobban kierosodnek ezek a pottyok ezert elegge zavaro. Olyan mintha szeplok lennenek.

A borom feher, viszonylag szaraz es eleg lassan barnul.


2016. jún. 6. 18:46
 1/4 Renik96 válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, a szolitól jött ki és nem is múltak el a kis barna pöttyök és sajnos nem is fognak.

Minél többször mentem szoliba annál több jött ki és tényleg olyan, mintha szeplő lenne.

Azóta nem nagyon szolizok

2016. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem elotte is volt telen nyaron csak most megtobb
2016. jún. 6. 19:14
 3/4 Renik96 válasza:

Hááát ha nem most jött ki akkor előfordulhat, hogy valamikor az erős napsugárzástól alakult ki, barátnőmnek például amiatt lettek szeplő szerű pöttyei már kb 3 éve... és ő nem szolizott meg semmi csak napozott, neki is elég fehér a bőre és a fehér bőrű emberek sokkal érzékenyebbek az ilyesmire.

De így, hogy nem látom milyenek is pontosan nem tudom mihez hasonlítani vagy hogy mi lehet az

Remélem neked elmúlik és nem marad meg

2016. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:) remelem ahogy barnulok nem lesz annyira feltuno..
2016. jún. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!