Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyterítőről a kis szöszök...

Az ágyterítőről a kis szöszök lerakódhatnak a tüdőmben?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem új ágyterítőt és az egész ház tele van a kis vörös szöszökkel belőle, a wc-től a konyháig minden (gondolom a ruhámra tapad én meg viszem mindenfele). Allergiás is vagyok tőle, de ami zavar, hogy érzem, ahogy a torkomban vannak és ahogy belélegzem őket. Ez már egy hónapja tart, lehet olyan, hogy a tüdőmben összegyűlik és felhalmozódik a szösz és ettől légzési nehézségeim lesznek majd?

Köszi


2010. ápr. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg az orrüreg és a légcső csillós-ostoros sejtjein fennakadnak ezek a szöszök és ha összegyűlik valamennyi akkor kiköhögöd-kitüsszented
2010. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jut be a tüdődbe, csak úgy érzed. Ezt érzi mindenki, aki allergiás.


Jó erős mosással próbáld meg kimosni az ágyterítőt, és ha az sem segít, akkor inkább dobd ki.

(Vagy esetleg vidd vissza üzletbe. Ha megvan a blokk és nemrég vetted, akkor lehet, hogy visszaveszik vagy becserélik.))

2010. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!