Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy székeléskor...

Normális, hogy székeléskor meg kell nyomnom, hogy kijöjjön a széklet?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ideírom, nem tudtam, hova írjam. Egyszer anális szexeltem (erőszakkal, félrészegen..) Attól lehet? Vagy másnak is ilyen? Normális, hogy magától, nem tudok, csak ha odanyúlok, és megnyomom a hüvely, és közte lévő részt, hogy kijöjjön? Légyszives komolyan válaszoljatok..
2016. jún. 11. 00:07
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:

így nem ok


keress fel egy dokit

2016. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az anális szex előtt nem volt ezzel gondod? Mert akkor biztos attól van és nem túl jó jel. De az is lehet csak rágörcsölsz a történtek miatt, ez ilyen pszichés dolog és majd elmúlik.
2016. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, ne haragudj. Menj el dokihoz. Addig is nyomd a gombot, ha nem jön a barna mackó!
2016. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Életemben nem hallottam, még ilyenről...

Nem, szerintem ez nem normalis.

2016. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Menj orvoshoz mert ez nem ok.
2016. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de én hallottam testvéremék beszélték még ennyi idősen, hogy nekik is ilyen. ez inkább a kajálástól lehet nem? Nem szívesen fordulnék ilyennel orvoshoz. Meg mégis mit mondanék neki? Nem az lehet a gond, hogy sok édeset eszek, vagy kevés rostot Mert amúgy van mikor sikerült "gombnyomás" nélkül is. 21 vagyok amúgy.
2016. jún. 11. 01:05
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet hogy már előtte is ilyen volt. Más is próbál anális szexet.Én utána nem véreztem stb. Mondjuk nem igazán emlékszem rá, mert részeg voltam, alkoholos állapot alatt történt. Igazából erőszak. De most esett le, és 3 évvel ezelőtt történt. Már nem tudok mit tenni a srácok arcára meg nem emlékszem. De az biztos, hogy nem véreztem utána, meg semmi nem volt. Fel sem tűnt, hogy történt valami. Most meg nem tudok semmit tenni ez ügyben...
2016. jún. 11. 01:08
 8/13 anonim válasza:
Én ilyenről még nem hallottam hogy meg kell ott valahol nyomni kézzel bármit hogy az ember tudjon kakilni. Mert hogy kicsit rányomsz izomból az még oké, de hogy kézzel rásegíteni.....de ha nem fáj semmid meg nem vérzel akkor lehet csak keveset iszol, kevés a rost és azért nem jön magától. De ez így nem normális, ne csináld sztem hanem figyelj az étkezésre és ha akkor sem változik a helyzet kérdezz meg egy orvost erről.
2016. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit egyek, és mit ne?
2016. jún. 11. 01:24
 10/13 anonim ***** válasza:
A lényege a dolognak, hogy beléd sül rendszeresen a bélsár. Egyél banánt, joghurtot, főzelékféléket . Húshoz zöldséget, pl. brokkolit , garantáltan tele rakod a wc_t .
2016. jún. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!