Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák meghízni? 16...

Hogyan tudnák meghízni? 16 éves fiú vagyok, és nagyon sovány (50 kg. körül). Hiába eszek sokat, akkor sem hízok meg. Valószínűleg gyors az anyagcserém. Ha vennék proteint vagy tömegnövelőt azzal tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Például ez? [link]

2016. jún. 12. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Ha jó az étvágyad, és mozogsz eleget, akkor meg is fogsz erősödni. Ezek a műkaják csak rontanának a dolgon.
2016. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szervezeted elégeti beépíti . Ezek hízlalnak tészta , barna rizs , majonéz , olajos magvak , olíva olaj barna zsemlével , sült burgonya , banán . Este is rágcsálj . A mozgás is erősít sok vízzel .
2016. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, 42 kiló. Sokat voltam orvosnál, mert én sem tudok hízni. A doki kifejezetten nem ajánlotta a proteint és a tömegnövelőt, azt mondta, hogy sportoljak és egyek annyit amennyi jól esik.

Kondizni, sportolni elkezdhetsz tömegnövelők nélkül is. Meg most amúgy is növésben vagy, ilyenkor sokan vékonyak.

2016. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok tésztát, burgonyát, banánt eszek, de egyszerűen nem hízok egy gramot sem. Eszek annyit ami jól esik, néha többet is, de semmi... Nyárra meg azért ki szeretnék valahogyan nézni, ne úgy mint a csontváz.
2016. jún. 12. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés és tömegnövelő étrend...legelább kezdetben személyi edzővel
2016. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!