Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Felek.

Mi lehet velem? Felek.

Figyelt kérdés

Mar vagy ket hete hanyingerem van eddig csak este volt jobban de mostmar egesznap de hanyni meg nem hanytam, emellett meg allandoan pisilnem kell soha nem kellett ennyit meg. Foleg este erzem hogy nem tudok tole aludni. Aztan meg a fejfajas es meg neha hasmenes plusz gorcsolni is szokott a hasamnal.

Volt mar valakinek hasonlo tunete? Vagy szerintetek mi lehet velem?


2016. jún. 12. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál már?
2016. jún. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hányinger, fejfájás és hasmenés lehet valamilyen vírusos dolog, de menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát, mert sok minden okozhat ilyen tüneteket. Ha már két hete tart, akkor mielőbb menj orvoshoz.
2016. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat arra nem gondoltam mert megjott ugyhogy azt kizartam, ezert nem csinaltam.


Igen azt tervezem en is, csak most pont nem tudok elmenni mert nem tartozkodom otthon sot elegge messze vagyok az otthonomtol. Ezert kerdeztem itt hogy hatha tudja valaki de igaz ezt csak az orvos tudja meg a vizsgalatok megmondani. :/

2016. jún. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!